KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428095
nr 1642 8095
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "rendez-vous". Olja på duk, bildmått: 64x47 cm, yttermått inklusive ram: 78x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:26:46
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)